Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt Praha 8

Malý - velký byt o velikosti 1+1 v žádané lokalitě Karlín ve Vítkově

ulici, možnost převodu do OV



Popis nemovitosti

Hledáte malý-velký byt v žádané lokalitě Karlín? Máme pro vás skvělé řešení. Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 1+1 o celkové ploše 42,6 m² v přízemí domu ve Vítkově ulici v Praze 8 – Karlín, který byl prohlášením vlastníka rozdělen na bytové jednotky. Nabízená bytová jednotka je v družstevním vlastnictví s možností převodu do OV, v případě zájmu je možno ve 2. termínech ročně doplatit anuitu (cca. 500 tis.Kč) a převést byt do osobního vlastnictví.

Dispozičně je byt situován na západní a východní stranu a prošel zásadními úpravami včetně celkové rekonstrukce. V předsíni se nachází vestavěné botníky, zděná šatna a vyvýšený úložný prostor (využíván jako osobní kancelář). Dále pokračujeme chodbou, odkud se vchází do koupelny a kuchyně.
V kuchyni je prostorná kuchyňská linka s kvalitními vestavěnými spotřebiči (sklo keramická deska, elektrická trouba, myčka a digestoř) a skvěle řešený jídelní kout.
Z kuchyně se vstupuje do prostorného obývacího pokoje s vyvýšeným prostorem na spaní. Koupelna je obložena keramickými obklady a nachází se zde sprchový kout, toaleta, prostor pro pračku a elektrický bojler, který zajišťuje ohřev TUV. Podlahy v bytě jsou pokryty PVC a keramickou dlažbou, vytápění bytu je řešeno Infrapanely. Bytová jednotka se prodává včetně vybavení, které bylo truhláři vyrobeno přímo na míru a díky tomu byt nabízí opravdu velké množství úložných prostor. K relaxaci lze využít prostor před vstupem do bytu, kde je příjemné zákoutí s možností posezení.
Dům, kde s byt nachází, prošel revitalizací (fasáda, střecha, okna, stoupačky, společné prostory). K bytové jednotce je možné si pronajmout sklepní kóji za částku 100 Kč/měsíc. Měsíční zálohy do fondu oprav pro jednu osob jsou 1679,–Kč, splátka anuity činí 3351 Kč.
Veškerá občanská vybavenost je v místě. Skvělá dopravní dostupnost (600 m metro C – Florenc, centrum města 10 min). Parkovat je možné přímo u domu v zóně rezidenta. Pro více informací kontaktujte makléře.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Petr Vaňous

01vanous.petr@seznam.cz

724296705

img_4642

Kontaktní formulář